A BARBI aprító megkülönbözteti a sokoldalú felhasználási lehetőségeit, mivel alkalmas fűnyírásra, valamint kis gallyak aprítására szőlő- és gyümölcsösökben. A henger helyzetét a vágókamrában az aprítás típusa szerint beállíthatjuk. Ez a modell kapható mechanikus vagy hidraulikus mozgatással.
KETTŐS TÁRCSA CENTRIFUGÁLIS műtrágyaszóró
A PRIMO a GASPARDO otthoni műtrágyázás elődje, a dózisok elektromos léptékű aktiválásának, elosztásának és szabályozásának kezelésével. A dózis változtatásának lehetősége hatékonyabb elosztást tesz lehetővé ugyanazon termékmennyiség alkalmazásával. A garat 3150 l-ig meghosszabbítható.
Elérhető az EW változat elektromos vezetés és mérlegelési rendszerhez, a ISOTRONIC változat is használ egy speciális szoftver saját fejlesztésű szerinti AKG tanúsított ISOBUS szabványokat. Ez a legújabb verzió precíziós gazdálkodási alkalmazásokhoz alkalmas, amelyek lehetővé teszik a szakaszok vezérlését és az elosztott adag változtatását. A gép mechanikus vagy hidraulikus motorokkal kapható.
Maximális pontosság és könnyű hatástalanítás a rögzített lapátokkal és állítható ejtési ponttal rendelkező gyorskioldó cserélhető lemezeknek köszönhetően, valamint a SPREADER SMART SET funkcióval rendelkező MY MASCHIO GASPARDO APP-nak köszönhetően okostelefonon keresztül meghatározható a PRIMO műtrágyaszóró összes beállítása néhány másodperc.
FRONTAL DISC KASZA / KASZA KONDICIONÁLÓ
A DEBORA PRO F biztosítja a kasza maximális mozgásszabadságát, lehetővé téve a talaj nagy pontosságú követését a kiváló minőségű vágás érdekében. Hengerrel és flail kondicionálóval egyaránt kapható. A MASCHIO GASPARDO első fűnyírók hátsó kaszával kombinálva kiváló megoldás nagy területeken történő munkához.
88-220 kW (120-300 HP)
Az új, összecsukható kerettel felszerelt kukoricadaraprító, a GEMELLA a robusztusság és a biztonság keveréke. A nagy vágókamra, a robusztus forgórész spirális elrendezésű szerszámaival és a bevágott ellenlapával, amely elválaszthatja a keményebb maradékokat, a vágórendszer garantálja a kiváló munkát a keményebb alrétegekben. Az anyag kirakodását, akár nagy mennyiségben, akár nedvesen, a keret különleges alakja garantálja. Az automatikus biztonsági kampókkal ellátott hidraulikus zár lehetővé teszi biztonságos és könnyű szállítását az úton.
Munkaszélesség: 470-620 cm-ig
TÁRCSKASZA
KONDICIONÁTOR FÉLKAPACITÁSÚ ZÖLD / HENGERES KONDICIONÁLÓ
A DEBORA PRO T középső félelemmel ellátott vontatott tárcsás kasza. Sajátos alakja lehetővé teszi, hogy a traktor mindkét oldalán működjön. A DEBORA PRO T mozgékony és könnyen kezelhető manőverezés közben vagy a forduló közelében is: a független emelővezérlés lehetővé teszi a marórúd emelését anélkül, hogy ki kellene kapcsolni a kardántengelyt.
88–242 kW (120–330 LE)
KOMBINÁLT FORGÓS KÖNYV FOLYAMATOS Pneumatikus magfúróval és PA1-PA2 elülső garattal
KENTAUR egy forgóborona egyesítése vetőrúddal és egy PA1-PA2 első garattal. Ezt a berendezést jó teherbírásának és nagy munkaszélességének köszönhetően közepes / nagy gazdaságok és nagy igényű vállalkozók számára hozták létre. A kiváló súlyelosztásnak és a tapadóképesség egyértelmű előnyének köszönhetően a gép ideális dombos és szabálytalan környezetben. A GABBIANO, FALCO, AQUILA, AQUILA RAPIDO PLUS, TORO RAPIDO PLUS és JUMBO RAPIDO PLUS boronák robusztus mechanikája kiváló munkát tesz lehetővé mind megmunkált, mind megmunkálatlan talajon. A gép 4-6 m szélességben érhető el, 1100 vagy 1600 literes garattal; az összecsukható keretnek köszönhetően 2,55 m útszélességen belül elfér.A vetőmag adagolását az ISOTRONIC elektronikus adatátvitelre bízzák, nagyméretű, numerikus billentyűzettel ellátott monitorral.
KETTŐS ÁRAMÚ KASZA LEMEZEKKEL
Úgy tervezték, hogy a lehető legrövidebb időn belül maximális eredményt érjen el, a DEBORA PRO COMBI a hátsó kombás kasza, amely nagy munkaképességet (10 ha / h) kínál, ugyanakkor alacsony teljesítményre van szüksége: ideális nagy gazdaságok számára, akik kiváló arányt keresnek minőségi ár.
Drvič BARBI sa vyznačuje všestranným využitím, pretože je vhodný na kosenie trávy a drvenie malých vetvičiek vo viniciach a sadoch. Polohu valca v rezacej komore je možné upraviť podľa typu drvenia. Tento model je k dispozícii s mechanickým alebo hydraulickým pohybom.
Kombajn na zemiaky Unia Bolko je tiež vhodný na zber skorých zemiakov vďaka úplnému pogumovaniu. Môže byť ovládaný z traktora so všetkou hydraulikou.
Kapacita nádrže: 1250 kg
Riadkovanie: 625 – 750
Výška prekládky: 2500 mm
Požadovaná trakcia: 50 h
Počet sekcií na sklade: 1 – 8
Minimálny rozstup riadkov: 23 cm
Veľkosť zasiateho semena: 0,5 – 10 mm
Osevná vzdialenosť medzi dvojitými radmi: 5,0 – 7,5 cm
Objem nádrže: 1,7 l
Rýchlosť sejby: 6 – 7 km/h
Požadovaný výkon traktora: 30 – 50 HP
Vynikajúca presnosť – perfektný výsev – úspešné klíčenie
Presný výsev je kľúčom k výrobe vysoko kvalitnej zeleniny. MAX PNEUMATIC je navrhnutý tak, aby vyhovoval neustále rastúcim potrebám trhu so zeleninou. Naše zariadenie je moderný, funkčný a vysoko kvalitný pneumatický sejací stroj, ktorý sa dá použiť na takmer všetky druhy zeleniny vrátane: mrkvy, kapusty, petržlenu, karfiolu, cibule, malých reďkoviek, cukrovej repy, paštrnáku (obaľované semaná), záhradnej repy, repky, kukurice, hrášku, bielej horčice a iné
Typ kombajnu: plný rad, s vlastným pohonom
Počet vibrátorov: 2
Presnosť zberu: v poriadku. 98%
Úroda: 0,3 – 0,6 ha / godz
Celková kapacita plošiny: 2000 kg – 3000 kg
Motor: Perkins 74,5 kW (101 KM)
Rýchlosť dohľadu: 0 – 2 km/ godz
VICTOR PREMIUM je špeciálny samohybný kombajn potrebný na zber ríbezlí a bobúľ. Kombajn je ideálny pre plantáže medzi 30 a 40 hektármi a stovkami hektárov. Model PREMIUM je štandardne vybavený panoramatickou, klimatizovanou a odhlučnenou kabínou. Väčšina ovládacích prvkov je umiestnená v lakťovej opierke, priamo na sedadle vodiča, toto riešenie zaisťuje ergonomickú a funkčnú prácu po celý deň. Joystick uľahčuje zmenu rýchlosti a smeru jazdy. Rýchlosť nosičov a ventilátorov sa ovláda pohodlnými potenciometrami.
Zberače cibule Holaras sú stabilné a robustné. Stroj je k dispozícii v 3 rôznych verziách pre pracovnú šírku.
Cibuľu naberá zo zeme hranatá roja. Okrem tohto štvorhranného hriadeľa sú na obidvoch stranách namontované radlice alebo pluh v tvare písmena V. kotúčová botka a pluh zabraňujú strate pri zbere cibule. Cibuľa sa privádza k zberovému pásu pomocou valca s proporcionálnou gumou za zberovým hriadeľom. Šokovaná a očistená cibuľa sa umiestni na druhý zberný pás. Po vysušení sa cibuľa dokáže bez problémov vstrebať.
HIDRAULIKUS Hajtogatható Keretes gyomláló (kukorica-napraforgó-répa-szója) ÚTTISZTÍTÁS
m 2,50
A HS modell az a professzionális kapa, amely egyesíti a nagy önállóságot, köszönhetően a 950 l-es rozsdamentes acélból is kapható nagy garatnak, csökkentve az útfelületet (2,5 m alapfelszereltség). A műtrágya pneumatikus elosztása az oldalsó sorokon egyenletes elosztást biztosít. A szárnyak hidraulikus záródása maximális kényelmet garantál a kezelő számára. Lehetséges az INTELLIGENT elektrohidraulikus vezető használata is.
Kombajn na zemiaky unia Pyra je vďaka svojmu úplnému pogumovaniu vhodný aj na zber skorých zemiakov. So všetkou hydraulikou je možné zberač riadiť sériovo z traktora.
Pracovná šírka: 75 – 90 cm
Kapacita nádrže: 3000 kg
Pracovná rýchlosť: 1,5 – 5 km/h
Kapacita: 0,18 ha/hod
Požadovaný výkon: 80 hp
Prevádzkovatelia: 2 plus 2 osôb
Kombajn na zemiaky IMAC
Sekačka na zemiaky IMAC je k dispozícii v 2 a 4 radoch.
Kardanové otáčky: 1000ot./min
2 kolieska pre nastavenie hĺbky zavesené v 3 bodoch
Drviace nože sú tvarované do tvaru a veľkosti vedra, aby bolo možné pomocou stroja dosiahnuť kvalitnú prácu.