4k

24 órán belüli válaszadás

1k

Személyes felmérés

3k

Hétvégén is elérhetőek vagyunk

Aktuális állasaink

ÉRTÉKESÍTŐ

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő jövedelem,
  • béren kívüli juttatások  (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  •  céges autó, telefon, laptop
  • szakmai fejlődési lehetőség tapasztalt és elismert kollegáktól
  • hosszú távú karrierépítési lehetőség

Feladatok:

  • cégünk által forgalmazott gépek értékesítése
  • munkagépeink, szerkezeti elemeik és műszaki megoldásaik ismerete
    partnerkapcsolatok ápolása
  • potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, árajánlatok megadása
  • az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatainak koordinálása

Elvárások:

  • műszaki és kereskedelmi ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • együttműködés a leendő kollegákkal és az ügyfelekkel
  •  informatikai ismeretek legalább felhasználói szinten
  • elkötelezettség és komplex gondolkodás
  • mobilitás
  • megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  •  igényesség önmagára és környezetére
  •  józan életmód

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági műszaki végzettség
  • angol, német nyelvtudás
  • mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szerzett
    tapasztalat

SZERVÍZSZERELŐ

Feladatok:

  • munkagépek beüzemelése, javítása, felújítása, beállítása, tesztelése,
  • alkatrészszükséglet felmérése, megrendelése,
  • munkagépek újabb generációnak tanulmányozása, szervizelési teendők elsajátítása
  • továbbképzéseken való aktív részvétel,

  • szakmai követelményeknek megfelelő képzések biztosítása,
  • béren kívüli juttatások,
  • a munkavégzéshez szükséges felszerelések biztosítása,
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú karrierlehetőség

Elvárások:

  • középfokú gépészeti végzettség,
  • komplex gondolkodás,
  • terhelhetőség, jó együttműködési képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • munkaterület, szerszámok tisztán tartása, rendezettség

  • B kategóriás jogosítvány
  • Mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • Mezőgazdasági munkagépek szervizelésében  szerzett 1 év tapasztalat,
  • diagnosztika területén szerzett gyakorlat,,

KAPCSOLAT

    captcha

    KERESSEN MINKET ELÉRHETŐSÉGEINKEN, 24 ÓRÁN BELÜL AJÁNLATOT ADUNK !